Karton Hurdası Alımı

Karton hurdası alımı oldukça iyi bir geri dönüşüm sürecini yansıtmaktadır. Hurda satmak hem sizin ekonominize katkı hem çevre korumasına büyük oranda katkı sağlamaktadır. Geri dönüşüm sektörüne kazandırılan her kâğıt hurdası hem ormanları korur hem de bu esnada ülke ekonomisine katkı sağlar. Hurda karton bardak alımı da dahil olmak üzere; hurda kuşe kâğıdı, kullanılmış hurda gazete alımları tüm geri dönüşüm sürecinde etkili bir araçtır.

Hurda mukavva kartonlarınızın alımı firmamız Çiftel Kağıtçılık tarafından yapılmaktadır. Karton hurdası alımı yaparken kartonun türü, durumu, miktarı ve saklama biçimi önemli olacaktır. Aynı zamanda belirtmek gerekir ki karton hurdası alımı yaparken kartonların, mukavvaların nemli ya da ıslak oluşu ve kirli oluşu olumsuz etkendir.

Karton hurdalar geri dönüşüm sonrasında birçok alanda yeniden kullanılan iyi bir geri dönüşüm aracıdır. Çiftel Kağıtçılık olarak hurda kartonları en iyi şekilde alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Sizlerde toplu olarak elinizde biriktirdiğiniz hurda kartonları firmamıza vererek sıfır atık projesine uygun olarak geri dönüşüm sürecine dahil olabilirsiniz.

Kâğıt Hurdası Alımı Ankara

Ankara atık kâğıt alımı olarak yer aldığımız bu sektörde geri dönüşüm adına büyük adımlar atmaktayız. Firmamız hurda metalleri ve atık kâğıt gibi birçok ürünü tekrar kullanmaya hazır hala getirerek çevre adına olumlu bir geri dönüş sağlamaktadır. Gelişen teknolojinin tüm avantajlarından yararlanarak işimizi en donanımlı şekilde yapmaktayız.

Ankara atık kâğıt alımı olarak kilogram cinsinden satın aldığımız ürünleri uzman kadromuz aracılığıyla detaylı şekilde işleme almaktayız. Fazla kâğıt kullanımı ağaç kesilmesine sebep olduğu için ülkemizin ekolojik dengesini de sarsmaktadır. Bu bağlamda dengeyi korumak adına kâğıt hurdası alımı yapmak firmamız açısından oldukça önemlidir.

Kullanılan ürünleri tekrar kullanılabilir hale getirmek için kendi içerisinde sınıflara ayrıştırır küçük parçalar haline getiririz. Temizleme, filtreleme gibi işlemlerden sonra geri dönüşüme hazır olan kağıtlara kullanım alanı yaratmaktayız. Firmamız geri dönüşüme fayda sağlayacak tüm ürünlerinizin alımı gerçekleştirerek sizlere hem de çevreye katkı sağlamaktadır. Kâğıt hurda alımını en iyi şekilde yerine getirmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Hurda Karton Fiyatları

Hurda karton fiyatları sektör içerisinde bulunan firmalar arasında değişlik göstermektedir. Hurda karton atıkları sıfır atık projesi içerisinde yer alarak doğa dostu bir proje kapsamında yer almaktadır. Çiftel Kağıtçılık olarak hurda karton fiyatlarında sizlerin hurda kartonlarınızı en yüksek fiyatlar üzerinden alarak ilerleme sağlamaktayız. hurda kartonlarınızı en yüksek fiyatlandırmalar üzerinden alarak ekonominize de katkı sağlamaktayız. hurda karton alımı ile sektörde öncü konumda olarak siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

İletişim Bilgilerimiz

Hemen Arayın..


Telefon No:
0312 396 42 23

Adresimiz

Yakacık mahallesi Oyuklu Mevkii Serpmeleri NO:27/A.T HURDACILAR SİTESİ 
Yenimahalle/Ankara

Mail Adresimiz


E-mail

info@ciftelkagitcilik.com.tr

Sosyal Medya

Bize Ulaşın

    Hemen Arayın..
    Sohbete Başla..