Atık Kağıt Alımı

Hurda atık kağıt alımı yaparak kullanım alanında fonksiyonunu kaybetmiş ve ya tamamlamış olan ürünlerin her birisidir. Her türde karton, mukavva, defter, kitap alımı yapıyoruz. Kağıtlar günlük yaşantıda önemli bir yer tutan malzemelerden bir tanesidir. Kullanım alanı oldukça geniş olup kolay bir şekilde hurda durumuna gelir. Ana maddesi ağaç olan kağıtların; gazete, dergi, paket kağıt ve peçete olarak da kullanırız. Atık kağıt toplama kullanıldığı kadar çöpe atılma oranı da oldukça yüksektir. Çöplerin %40’ı kadar oranı kağıtlar oluşturmaktadır

 Her bir kağıt bir ağaç olarak düşünecek olursak geri dönüşüme kazandırmak oldukça önemlidir. Bu çalışmaları sıklaştırmak ve teşvik etmekte fayda vardır. Bu sayede büyük bir ölçüde ağaçların kesilmesine engel oluruz. Atık kağıt fiyatları olarak sizlere en iyi seçenekler sunup hurda kağıtlarını satın alıyoruz.

Atık Kağıtlar Nelerdir?

Gündelik hayatımızda birçok çeşitleri olup en çok kullandığımız ürünlerden her biridir. Kağıt atıklar karton, gazete, kitap, dergi, defter, peçete, mukavva gibi ürünlerdir. Özellikle kimi ürünler tek kullanımlık olduğu için atık haline kolayca gelmektedir. Ankara hurda kağıt alımı yaparak sizlerden kilo cinsinden fiyatlar sunuyoruz. Değerleri kadar fiyat belirleyip satın alıyoruz. Bu sayede çevremizi temiz tutup ekonomiye katkı sağlıyoruz. Aynı zamanda ekosistemi korumuş oluyoruz. Ankara’nın birçok bölgesine hizmet verip sizleri yormadan evlerinize kadar gelip satın alıyoruz. Yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçmektir. Ankara hurda alımı sektöründe başarılı bir firmalardan bir tanesiyiz. Fiyat listemiz güncel olup, piyasa değerinde hurdaları sizlerden satın alıyoruz.

Günlük ortaya çıkan çöp miktarlarının %40 ve %45’ini kağıt atıkların oluşturduğunu biliyor muydunuz?

Özellikle şirket, okul, ev, ofis gibi ortamlar da kağıt atık oluşumu oldukça fazladır. Bunun dışında günlük basılan gazete ver dergilerde kısa sürede atık haline gelmektedir. Bu yüzden kullanım alanı geniş olan yerlere atık kağıt kutuları koymak oldukça yararlıdır. Bu şekilde çevreyi bilinçlendirip teşvik etmekte fayda var. Bu sayede geri dönüşüme kazandırdığımız kısım artacak ve çevremiz temiz kalacaktır. Ne kadar çok atık geri dönüşümü yaparsak o kadar az ağaç kesmiş oluruz.

Atık Kağıt Fiyatları

Atık kağıt fiyatları sektörde bulunan piyasalar arasında değişirken güncel bir belirtme yapılamamaktadır. Atık kağıt kutusu uygulaması ile farkındalık yaratılırken geri dönüşüme katkı sağlanmaktadır. Bu noktada her türlü kağıt, defter, kitap, gazete, karton ve mukavva gibi atık kağıtlarınızı Çiftel Kağıtçılık olarak almaktayız. Yüksek fiyatlandırmalar üzerinden aldığımız atık kağıtlarınızı geri dönüştürerek ilerleme sağlamaktayız.

Atık Kağıtları Nereye Satabilirim?

Atık kağıtlar dünya çapında ve ülkemizde geri dönüşüm sektöründe öncü bir konumda olması ile bilinmektedir. Bu nedenle de son derece önem arz eden bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Kağıt atık kutusu gibi uygulamalar birçok alanda karşımıza çıkarken bununla birlikte bireyler atık kağıt kilosu ne kadar soruları ile dijital ortamda araştırmada bulunmaktadır. Çiftel Kağıtçılık olarak atık kağıtlarınızı yüksek fiyatlar ile satın almaktayız.

İletişim Bilgilerimiz

Hemen Arayın..


Telefon No:
0312 396 42 23

Adresimiz

Yakacık mahallesi Oyuklu Mevkii Serpmeleri NO:27/A.T HURDACILAR SİTESİ 
Yenimahalle/Ankara

Mail Adresimiz


E-mail

info@ciftelkagitcilik.com.tr

Sosyal Medya

Bize Ulaşın

    Hemen Arayın..
    Sohbete Başla..