Atık Kağıt İmha

25 yıldır atık kağıt imha işi yapmaktayız. Firmamızda her türlü ve her miktardan atık kağıt imha en iyi fiyatlarla almaktayız. Atık kağıt fiyatları tavan yaptığı şu günlerde elinizdeki hurdaları doğru değerlendirmeniz oldukça değerli. Birçok firma elinizde bulunan hurdanın az olması dolayısıyla alım yapmamaktadır.

Atık Kağıt İmha  Fiyatları 2022

Bizler her miktardan hurdayı firmamıza getirdiğiniz nakit olarak almaktayız. Bizleri iletişim bölümünde bulunan numaradan arayarak atık kağıt hakkında anında bilgi sahibi olabilirsiniz. Fiyatlarımız günlük olarak değişen piyasa şartlarına göre değişmekte olup piyasadaki en yüksek fiyatlardandır. Aşağıda hurda kağıt fiyatlarını etkileyen etmenleri sizler için listeledik. Atık kağıt toplayan firmalar olarak sizlere değerleri bakımından fiyat seçenekleri sunuyoruz. Atık kağıt toplama yaparak doğanın dengesini koruyoruz.

  • Atık kağıdın cinsine,
  • Kağıtların ıslak olup olmamasına,
  • Hurdanın içerisinde yabancı madde olmaması (kağıt haricinde metal ya da plastik parçalar)

Göre fiyatlarda değişiklik göstermektedir. Her zaman ilk önceliğimiz müşteri memnuniyetini öne çıkaran firmamız her türlü hurdayı  nakit olarak almaktayız.  Sizlerin, desteğini kazanmayı hedeflemekteyiz.

İletişim Bilgilerimiz

Hemen Arayın..


Telefon No:
0312 396 42 23

Adresimiz

Yakacık mahallesi Oyuklu Mevkii Serpmeleri NO:27/A.T HURDACILAR SİTESİ 
Yenimahalle/Ankara

Mail Adresimiz


E-mail

info@ciftelkagitcilik.com.tr

Sosyal Medya

Bize Ulaşın

    Hemen Arayın..
    Sohbete Başla..