Hakkımızda

Çiftel Kağıtçılık Hurdacılık ve Geri Dönüşüm; müşteri odaklı olmakla birlikte; karşılıklı güvene dayalı, üstün kalitede hizmet sunmayı amaçlayarak, hurdanızı değerinden almakta ve geri dönüşüm ile hem ülke ekonomisine hem de doğaya katkıda bulunmaktadır. Firmamız Çiftel Kağıtçılık Hurdacılık ve Geri Dönüşüm; Ankara genelinde 35 yılı aşkın süredir metal ve kağıt geri dönüşümü üzerine hizmet yürüterek her çeşit hurdanızı değerinden almaktadır.

Hurda; genel olarak yeniden kullanılabilme özelliğini yitirmiş, işlevsel olarak bir değeri olmayan bütün madde ve malzemelere verilen isimdir. Sanayi ve ekonomi açısından gelişmiş olan ülkelerde hurdalar yeni ürünler kadar değerlidir. Bunun sebebi ise genellikle geri dönüşüm işleminde kullanmalarıdır.


Hurda haline gelmiş endüstriyel üretim fazlası olan atıklar farklı ürünlere dönüştürülerek, farklı sektörlerde de kullanılabilmektedir. Çiftel Kağıtçılık ve Geri Dönüşüm, yaptığı işin son derece bilincinde olup; hurda konusunda geleceğimize can vermektedir. Siz de değerinden alış – veriş yapmak istiyorsanız mutlaka Çiftel Kağıtçılık ve Hurdacılığın kapısını çalın.

Hakkımızda

İletişim Bilgilerimiz

Hemen Arayın..


Telefon No:
0312 396 42 23

Adresimiz

Yakacık mahallesi Oyuklu Mevkii Serpmeleri NO:27/A.T HURDACILAR SİTESİ 
Yenimahalle/Ankara

Mail Adresimiz


E-mail

info@ciftelkagitcilik.com.tr

Sosyal Medya

Bize Ulaşın

    Hemen Arayın..
    Sohbete Başla..