Hurda Kağıt Ankara 2021

Hurda-Kagit-Ankara

Bu gönderiyi paylaş

Tarafından gönderildi: admin Yorumlar: 0 0

Hurda kağıt Ankara olarak yer aldığımız bu sektörde her türlü metallerin geri dönüşümünü sağlayarak sizlere hizmet veriyoruz. Sizlerin elinden teslim alarak taşımasını yapıyoruz. Hurda kağıt Ankara olarak alüminyum, krom, demir, çinko ve inşaat hurdasının geri dönüşümünü sağlıyoruz. Alanında deneyimli arkadaşlarımız ile birlikte titiz bir çalışma sergileyip alım satım işlemi yapıyoruz. Firmamızın öncelikli prensibi doğruluk ve dürüstlük ilkesine bağlı kalarak, müşteri memnuniyetini kazanmaktır. Bu sebeple Ankara da lider firma olmayı başardık.  Her türlü atıklar bizim için değerli olduğundan önemsiyoruz. Amacımız ülke ekonomisini yükseltmek ve dışa bağımlılığını azaltmaktır. Bu sebeple bütün geri dönüşümleri sanayilerimizde buluşturuyoruz. Hurda kağıt Ankara olarak atıl durumdaki bütün hurdaları presleme, parçalama ve stoklama işlemlerini yapıyoruz. Sizlerde elinizdeki metalleri bize kazandırmak isterseniz iletişim sekmesinden bizlere ulaşarak elinizden satın alabiliriz. 

Hurda Alımların Miktarı En Az Kaç Olması Gerekir?

 Hurda kağıt Ankara alımı söz konusu olduğunda değer verdiğimiz hurdaların miktarlarının az mı çok mu olduğuna önem vermeyiz. Her miktarda alım satım işlemi yapıyoruz. Hurdaların çokluklarını belli bir miktar ve ağırlığa ulaştıklarında alanında uzman ekip arkadaşlarımızın sayesiyle tarafınızdan teslim almak üzere yola çıkarız. Deneyimli arkadaşlarımız sizlere en iyi çözüm önerisi sunup belli bir ücret karşılığında alacağızdır. Whatsapp hattımızdan da bizlere resim atarak sizleri bilgilendireceğizdir.

Alüminyum Hurda

Alüminyum hurdaların birçok çeşidi vardır. Bizler de bu sebeple farklı sınıflandırmalara ayırırız. Farklı grupları olması sebebiyle fiyat bakımından da farklıdır. Gelin şimdi birlikte bu grupları inceleyelim.

Saç Alüminyum: Bu alüminyumlar dokumasız çim sandalyeleri, hafif ağırlıktaki tencere ve tava gibi mutfak gereçlerinde kullanırız. Ayrıca plastik ve çelik pencere çerçevelerinde de karşımıza çıkar. MC kabloların kılıf malzemelerinde kullanırız.

Dökme Alüminyum: Bir kalıba dökülerek elde ettiğimiz görüntü ile oluşan alüminyum çeşididir. Bu türü genellikle barbekü ızgarası ve belli başlı uygulamalardaki malzemelerde karşımıza çıkar.

Kirli Alüminyum: Bu tür alüminyumlar çelik kauçuk ve plastik ile eklediğimiz türlerden herhangi bir tanesi olabilir. Belli başlı bir şeyden geçen çelik cıvatalarımız var ise bu tür sınıflandırma içerisine sokarız. Hurda sahalarını sattığımızda ortaya çıkan temiz alüminyum ile karıştırdığımızda alüminyum olmayan görüntüler ortaya çıkar. Bu yüzden doğru  bir fiyat aralığı belirlemek zor olacaktır.

Alüminyum Kutular: Hurda sahalarında gördüğümüz en yaygın kullandığımız alüminyum türüdür. Gazoz ve yiyecek kutularında çokça karşımıza çıkan bir türdür. Bu sebeple insanlarımız hurdalığa getirmeden evvel tenekeleri iyice temizler, ezerler ve toplarlar. Daha sonra bizler ile fiyat listesi için konuşuruz.

Alüminyum Oluklar: Dış cephe kaplama olarak da adlandırırız. Müteahhitler ve çatı personellerimiz ile birlikte toplanan alüminyum oluklarını dış cephe kaplamasında hurda sahasına giden yolu inceleriz. Bu sebeple o yolu bulmak için kullanırız.

Alüminyum Tel:  Kabloları ve telleri çıkartırken kullandığımız alüminyumlar, önce bakır olduklarını düşünürüz. Fakat gümüş renklidirler. Manyetik olmadığı için bu telleri alüminyum olarak kullanırız. Bu telleri bakırdan ayırmak için de kullanırız.

Alüminyum Jantlar: Otomobiller de ve kamyonlarda ortak kullandığımız türdür. Bu türlerden fiyat bakımından en üst düzeye çıkarmak lastik ve kurşun tekerleklerden ayırırız.

En Değerli Hurda Çeşitleri Nelerdir?

Hurdalar, hurda toplamaları en önemli meslek dallarından biridir. Firma olarak her türlü malzemelerin geri dönüşümünü yaparız Bu sebeple tekrar ham maddeye çevirerek tekrar kullanmak üzere satarız. Bu aşama oldukça önemlidir. Böylelikle enerji ve ham madde tasarrufu yaparız. Firma olarak hurda toplamayı ilke edindik ve bu durumu meslek haline getirdik. Bu durum hem bize insanlığa hem de ülkemize oldukça yararı olan bir durumdur. Peki bizce en değerli hurdalar nelerdir göz atalım.

Topladığımız her hurdanın bizler için bir değeri ve kıymeti vardır. Bunların arasında en kıymetlisi metal hurdalardır. Çünkü bu hurdaları sanayi alanında çokça hammadde olarak kullanırız. Diğer türlerimiz ise bakır, alüminyum türleridir. Tabi ki her tür metaller aynı değere sahip olmayan bir değere sahiptir. Bakır ve alüminyum fazla kullandığımız için daha kıymetlidir. Fakat bu metaller ve diğerleri doğada çok bulunan türler arasında değildir. Nadir bulunur yapıdadırlar. Bu sebeple bu ürünlerin hammadde bakımından önemli bir yere sahip olduğundan çokça ihtiyaç duyarız.

Fiyat bilgisi almak ve yerimizi ziyaret etmek için lüften tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın..
Sohbete Başla..