Ankara Hurda Kağıt Alımı 2021

Ankara-Hurda-Kagit-Fiyatlari-1

Bu gönderiyi paylaş

Tarafından gönderildi: admin Yorumlar: 0 0

Ankara hurda kağıt alımı yaparak evlerinizdeki fazla defter ve kitapları ellerinizden satın alarak tekrar kullanmak üzere piyasaya sokuyoruz. Kağıt yapımında daha fazla ağaç israfı yapmamak üzere kullanmadığın ürünleri ekiplerimizce satın alıyoruz. Ankara hurda kağıt alımı olarak 35 yıldır bu işin emekçisiyiz. İşimizi seviyor ve büyük bir özveri ile çalışma performansı gerçekleştiriyoruz. Sadece kağıt anlamında değil birçok evsel atıkları ve metallerin geri dönüşümünü sağlıyoruz. Bunlar içerisinde alüminyum, krom, nikel, bakır ve çinko gibi sayamayacağımız metal ürünlerin alım satım işlemi yapıyoruz. Ayrıca inşaat hurdası hastane elektronik cihazlarını da kabul ediyor hammadde arayışını azaltıyoruz. Sizler de bizlerle iletişime geçerek ellerinizdeki fazla ürünleri satabilir ve ülkeye katkı sağlayabilirsiniz

Ankara Hurda Kağıt Alımı ve Fiyatları

Ülkemizde kağıtların kullanım alanları oldukça yaygındır. Bu sebeple geniş olması sebebiyle atık olarak da karşımıza sıkça çıkar. Atık kağıtların tekrar değerlendirilmesi ve ayrıştırılmasını sağlayarak sayısızca ağaçların kesilmesine engel oluruz. Böylelikle de dünyanın ekolojik dengesini korumasını sağlayarak çevreyi koruma konusunda büyük bir adım atmış oluruz. Atık kağıtları belli bir işlemden sonra geri dönüşümünü sağlamış oluruz. Bu işlemi yapan en iyi firmalardan birisi de bizleriz. Özel ekipmanlarımız ve profesyonel arkadaşlarımız sayesi ile tekrar tekrar kullanmak üzere işleme tabi tutarız. Kullandığınız veya tekrar kullanmak istemediğiniz ürünleri atıkların türlerine göre ayrıştırırız. Bu yüzden çevrelerinizde olan geri dönüşüm özellikli özel çöpler herkes için oldukça yararlıdır. Plastik, cam ve kağıt gibi ürünleri ayrı ayrı olarak tasarlayıp çöp kutuları olarak ayrıştırmışlar. Böylelikle kağıtları oralara da atarak çevremize ve ülkemize kolaylık tanıyorsunuz. Ve geri dönüşümü de kolaylaştırıyorsunuz.

Ankara Hurda Kağıt Alımı ve Satımı

Kağıtları özel çöp tenekelerince ayrıştırır ve geri dönüşüm merkezlerimize ulaştırırız. Kitaplar, defterler ve beyaz kağıtlar olmak üzere küçük parçalara gelecek şekilde işlemimizi başlatırız. Küçültme işlemi bittikten sonra tekrar kullanılmasını sağlamak için temizlemeye tabi tutarız. Yani bu işlem üzerindeki yazıları ve renkleri ya da diğer etmenleri kağıtların yüzeyinden çıkarmaktır. Ardında tesislerimiz de gerekli işlemlere tabi tutarız. Sonrasında da ekiplerimizce ıslatırız.

Detaylı bilgi almak ve yerimizi ziyaret etmek için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın..
Sohbete Başla..