Ankara Gazete Hurdası Alımı 2021

Ankara Gazate Hurdası Alımı

Bu gönderiyi paylaş

Tarafından gönderildi: admin Yorumlar: 0 0

Ankara gazete hurdası alımı yaparak çevremizi temiz tutuyor ve doğamızın dengesini bozmuyoruz. Firma olarak alanında uzman kişiler ile çalışı sizlere en iyi hizmet garantisi sunuyoruz. Ankara gazete hurdası alımı yaparak ülkemizin ekonomisine katkı sağlayıp, bütçenize destek oluyoruz. Yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçip fiyat bilgisi almaktır. Firma olarak sizlerden atık kağıt alımlarında kilo bakımında fiyat belirliyoruz. Fiyat seçeneklerimiz güncel olup piyasa değerlerinde fiyat belirliyoruz. Bu bakımdan Ankara’nın birçok bölgesine hizmet sağlayıp dilediğiniz ürünleri bizlere satabilirsiniz. Hurda kağıt alımı dışında plastik, pil, akü, bakır, alüminyum, bakır, metal gibi ürünleri de satın alıyoruz. Alanında uzman kişiler ile çalışıp özel fabrikalarımız da geri dönüşüm işlemini gerçekleştiriyoruz. Daha fazla bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Ankara Gazete Hurdası Alımı ve Kağıt Hurda

atık kağıt alımı

Kağıt hurda geri dönüşümü olarak toplama, sınıflandırma, kesme-kırma, parçalama ve taşıma gibi işlemelere tabi tutarız. Bunun dışında balyalama, presle, sıkıştırma ve yeniden kulanım için tamir ederiz. Ergitme, pişirme rafinasyon ve kimyasalların kullanımı ve şekillendirme yaparak birçok işlemlerden geçiririz. Kağıt geri dönüşümü yeniden kullanmak amacıyla bu tür safhalardan geçer. Hurda kağıtlar, kağıt malzemelerden ve tüketici kullanımından sonra atılan atıkların her biridir.

Kağıtları tekrar geri dönüşüme kazandırarak hava kirliliğinde %70-74 su kirliliğinde %35 oranında azalma meydana gelir. Aynı zamanda su kullanımı da %35 oranında azaltırız. Bir ton atık kağıdın kağıt hamura katılması ile birlikte 8 tane ağacın kesilmesine engel oluruz.

ciftelkagitcilik-kagit-alimi

Ankara Gazete Hurdası Alımı ve Satışı

Gazete, dergi, defter, kitap, katolog, prospektüsler, formlar, kartonlar, mecmualar, bilgisayar kağıtları ve sigara paketi kağıtları gibi birçok kullanım alanı vardır. Bu sebeple kısa sürede atık haline gelir. Bu atıkların toplanmaması çevremizi de kirletir. Aynı zamanda ekosistemin dengesini bozmaya sebep olur. Ağaçlar bizim oksijen kaynağımızdır. Bu yüzden günümüzde ağaç kesimi azaltmanın yollarını aramalıyız. Kağıt geri dönüşümü yaparak ağaç kesimini azaltır bu sayede nefes almaya devam ederiz. Günlük ortaya çıkan çöp miktarının yarısını kağıtlar oluşturuyor. Bu derece ciddi rakamları azaltarak geri dönüşüme katkı sağlarız. Bu sayede çevremizi temiz tutmaya da yardımcı oluruz. Yerimizi ziyaret etmek için lütfen tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın..
Sohbete Başla..