Ankara da Hurda Kağıt Alanlar 2022

Ankara da Hurda Kağıt Alanlar

Bu gönderiyi paylaş

Tarafından gönderildi: admin Yorumlar: 0 0

Ankara da hurda kağıt alanlar olarak yer aldığımız bu sektörde ülkemiz için daha yararlı olma ümidiyle geri dönüşüm yapıyoruz. Her türlü ürünün geri dönüşümünü yaparak ülkemizi kalkındırıp hammadde arayışını azaltıyoruz.  Bu sayede dışa bağımlılığı azaltıp, enflasyonu da düşürüyoruz. Amacımız daha fazla ürünü tekrar kullanmak üzere değerlendirmek ve bu işi sıklaştırmaktır. Bu sebeple ülkemizin bütün insanlarını bilinçlendirip hurdaları çoğaltıyoruz. Sizlerde evlerinizdeki çevrenizdeki ve iş yerlerinizdeki fazla ürünleri satın alıyoruz. Bu sayede sizler de kalabalık eşyalardan kurtulup nakite çeviriyorsunuz. Ankara da hurda kağıt alanlar olarak sizlerden defter, kitap, müsvedde kağıt ve a4 kağıtları satın alıyoruz. Böylelikle ülkemizin ekosistemini koruyup doğamızı ve çevremizi koruyoruz.

Sizlerde uzman arkadaşlarımız ile konuşarak ellerinizdeki fazla ürünlerin değerini öğrenebilirsiniz. Bu sayede bütçenize destek olursunuz. Şimdi sitemizi ziyaret edip iletişim sekmesinden bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Geri dönüşüm tekrar kullanmak üzere değerlendirmeye tabi tuttuğumuz işlemlerdir. Bu ürünleri farklı sınıflara göre ayrıştırıyoruz. Ve eritme işlemi yapıyoruz. Bu sayede ürünlerimizi hammadde olarak tekrar kullanıyoruz. Geri dönüşüm ülkemiz için yararlı işlemlerdir. Çünkü plastik gibi yüz yıllar boyu kaybolmadığı için toprağın yapısını değiştirir. Ve çevreyi bakımsız bir hale getirir. Bir başka örnek verecek olursak kağıtlar yapımı zor ama atık hale getirmek hızlıdır.

Her bir kağıt için ağaç kesildiğini düşünürsek bu durum bizler için zararlı olacaktır. Çünkü ağaçlar oksijen kaynağı olup doğamızın ve ekosistemin korumasını sağlar. Bu yüzden ne kadar az ağaç kesersek o kadar yararlıdır. Böylelikle ülkemizin daha iyi bir duruma getirmek için geri dönüşümü hızlandırıp, sıklaştırmalıyız. Ülkemizin hatta dünyamızın ekosistemini bozmamalıyız.

Hurda Kağıt Alımı

Kağıtları özel çöp tenekelerinde ayrıştırdıktan sonra geri dönüşüm işletmelerimize ulaştırırız. Sonra işlemimizi başlatırız. Kağıtlar içerisinde; defter kitap ve diğer ürünleri küçük parçalara ayırırız. Küçültme işlemi bittikten sonra temizleme aşamasına geçeriz. Temizleme aşaması üzerindeki yazı ve renklerden kurtulmak için uygularız. Bu lekeleri çıkardıktan sonra tekrar tesislerimize gönderip işlemlerimiz bitince ıslatırız. Islattığımız ürünleri hamur haline getirerek yabancı madde olmayacak şekilde ayrıştırırız. Eleme işlemi bitince özel araçlarımız yardımıyla kağıtları ham maddesine çeviririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın..
Sohbete Başla..